Cookie Consent by Free Privacy Policy Generator Update cookies preferences

Speciální vstupenky pro členy Českého atletického svazu

01. 04. 2022 | 13:15

Zlatá tretra Ostrava (31. 5. 2022) je top událostí světové atletiky a zlatým hřebem dění na atletickém poli v České republice. To si žádný fanoušek atletiky nemůže nechat ujít. Všichni členové Českého atletického svazu proto mají od organizátorů přesně od 5. 4. až do 10. 5. exkluzivní možnost koupit si vstupenku za speciální cenu 50 Kč. Objednávat lze prostřednictvím domovského oddílu přes objednávkový formulář na www.zlatatretra.cz a z pochopitelných důvodů je stanoven minimální počet objednaných vstupenek na 20 ks.

Před nejlepšími atlety světa se otevírá náročná sezóna, v červenci je čeká světový šampionát v Eugene, v srpnu evropský v Mnichově. Před tím však startují nejlepší světové seriály, Diamantová liga a World Athletics Continental Tour Gold, jejímž pátým závodem bude právě Zlatá tretra Ostrava. Napětí a očekávání výkonů po dvou letech opět na živo přímo na stadionech je na straně atletů i fanoušků atletiky obrovské. Jak bude světová špička prožívat návrat milovaných diváků do ochozů? Co na to nejlepší čeští atleti? Spousta napínavých otázek a všechny odpovědi najdete 31. 5. 2022 na Městském stadionu v Ostravě-Vítkovicích.

„Chceme zase spolu s diváky prožít nabitou atmosféru plných ochozů a strhující energie špičkových výkonů. Nejlepší atleti z Česka i celého světa do toho dají všechno. Co vy, fanoušci, podpoříte je a užijete si to s námi? Bez vás je náš výkon – organizační i atletický - poloviční radost,“ zve osobně Jan Železný, světový rekordman v hodu oštěpem a ředitel Zlaté tretry Ostrava.

 

Objednávkový formulář: naleznete zde >

Info e-mail: vstupenky@zlatatretra.cz

 

 

[ ...zpět ]

© 2020 Sdružení sportovních klubů Vítkovice, z. s. | made 7M